Kontakt

E-post adresse

Pedagogisk leder på Trøa Lene Granheim; lene@aurorastiftelsen.no

Pedagogsik leder på Tunet Fanny Bakken;  fanny@aurorastiftelsen.no

Pedagogisk leder Kråa Kristine Søraa; kristine@aurorastiftelsen.no

Pedagogisk leder Randa Monica Røsok; monica@aurorastiftelsen.no

Barnehagelærer Storklubb Kine Leth- Olsen; kine@aurorastifelsen.no

 

Besøksadresse

Baldershage Barnehage
Baldershage 111
7045 TRONDHEIM

Postadresse

Baldershage Barnehage
Baldershage 111
7045 TRONDHEIM

Telefon

Hovednummer:940 21 521
Mobiltelefon:415 04 484
Avdeling Randa:940 21 524
Avdeling Kråa:940 21 523
Avdeling Trøa:940 21 522
Avdeling Tunet:940 21 525
Storklubb:940 21 526
Stiftelsen Aurora:934 40 132

Styrer

Liv Kristina Uhlin-Hansen
Tlf: 415 04 484
E-post: liv@aurorastiftelsen.no